PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaAssassin’s Creed: Origins to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier akcji z otwartym światem, nad którą pieczę sprawowało wewnętrzne studio firmy Ubisoft, z siedzibą w kanadyjskim Montrealu. Produkcja stanowi swego rodzaju nowe otwarcie dla serii, wprowadzając szereg zmian, usprawnień i zupełnie nowych rozwiązań w mechanice rozgrywki oraz w konstrukcji fabuły. Jednocześnie jest pierwszą jej częścią, której akcja została osadzona w starożytności. Opisywana pozycja została wydana na wielu platformach – na ich liście pojawia się PC Windows. To właśnie wersja na komputery osobiste może się pochwalić najwyższej jakości oprawą graficzną – pecetowi gracze jako jedyni mogą się cieszyć z rozgrywki w natywnej rozdzielczości 4K. Wyraźnie zarysowane elementy RPG obejmują także rozwój postaci. W toku przygody zdobywamy doświadczenie i awansujemy na kolejne poziomy, a pozyskane punkty zdolności wydajemy na zakup skilli ulokowanych na rozbudowanym drzewku. Umiejętności podzielono na trzy grupy odpowiadające preferowanemu stylowi zabawy: Master Warrior obejmuje talenty dotyczące walki w zwarciu; Master Hunter pozwala opanować korzystanie z łuku i cichą eliminację wrogów; Master Seer z kolei dotyczy narzędzi nieużytych przez Bayeka i manipulacji środowiskiem. Niejako ponad nimi stoi Senu, czyli poskromiony orzeł, a zarazem prawdziwa towarzyszka prowadzonego do boju herosa. Ptaka posyłamy na niezbyt odległe zwiady (co pozwala zapoznać się z topografią terenu i pozycjami zajmowanymi przez przeciwników), a rozwijając jego zdolności, gwarantujemy sobie możliwość oznaczania wypatrzonych przez adwersarzy niego, co więcej odwracania ich uwagi. Assassin’s Creed Origins zrywa spośród tradycją osadzania kolejnych odsłon serii w czasach coraz to bliższych współczesności. Historia rozgrywa się w I stulecia przed naszą erą na terenach Egiptu i powiada o początkach zakonu Asasynów.

Assassin’s Creed Origins trailer gry

Szczegóły na temat fabuły nie są znane. Wiadomo aczkolwiek, że dużą rolę w opowieści odegra między innymi Kleopatra – dochodząca do dyspozycji w okresie, w jakim rozgrywa się akcja Origins.

Z uwagi na miejsce akcji, dysponujemy do czynienia przede wszystkim z terenami pustynnymi. Nie zabraknie aczkolwiek urozmaiceń w postaci niższych i większych oaz, bagien czy obszarów zalesionych. Na łonie natury spotkać jest dozwolone różne zwierzęta, jak chociażby hipopotamy i krokodyle. Niejaką z lepszych decyzji Ubisoftu, związanych z Assassin’s Creed: Origins, było wyraźne odświeżenie okresu i miejsca akcji. Ów razem przeniesiemy się aż do znacznie wcześniejszej epoki natomiast w wyraźnie bardziej kosmiczne miejsce. Mowa o starożytnym Egipcie, w którym owo osadzona zostanie cała historia (nie licząc typowych w celu serii wstawek ze współczesności). To właśnie tutaj miały miejsce początki bractwa asasynów. Główny bohater (zupełnie innowacyjna postać), niejaki Bayek spośród Siwy, to jeden spośród jego założycieli. Jest nubijskich wojownikiem, którzy przez wieku służyli faraonom, będąc ich strażnikami oraz agentami. Aczkolwiek właśnie nadchodzą zmiany, aliści swoje trzy grosze na egipskich ziemiach zamierzają dorzucić Grecy. Więcej o fabule dowiemy się dopiero za jakiś czas. Podczas zabawy będziemy także rozwijać postać Bayeka. Autorzy przygotowują trzy drzewka umiejętności. Pierwsze będzie związane z walką w zwarciu, drugie z cichą eliminacją (w tym ze strzelaniem z łuku), a trzecie z gadżetami i manipulacją otoczeniem. Co ciekawe, w grze będziemy mogli oswajać zwierzęta. Najważniejszym z nich będzie Senu – orzeł, który pomoże nam w eksploracji terenu i odkrywaniu pozycji wrogich strażników. Także jego umiejętności będziemy z czasem polepszać. W Assassin’s Creed: Origins będzie można rozwijać swoją postać trojako. Umożliwi nowy system, który kładzie nacisk na aspekt RPG-owy. Jeden z kierunków ma pozwolić graczom stworzyć prawdziwego speca od cichej roboty. – Jeśli chcesz być takim asasynem, który zabija jednym ciosem, musisz się temu poświęcić – mówi Ashraf Ismail, reżyser nowej odsłony cyklu. – Musisz zdobywać zdolności, które to wspierają. Nie chodzi tylko o zakradanie się za plecami przeciwnika – tłumaczy. Podczas targów E3 Ubisoft dał możliwość ogrania ich najnowszej produkcji w okrojonej wersji, powoli nagrania z tego wydarzenia zaczynają pojawiać się w sieci. Czas na drobne omówienie i przyjrzenie się grze Assassin’s Creed: Origins. Niestety deweloperzy udostępnili tylko niewielką część zawartości, mimo to warto rzucić okiem na nowego asasyna, bo nowości i zmian jest sporo. Pierwszy, najdłuższy, bo aż półgodzinny materiał (w całości obejrzycie go poniżej) przedstawia nam widowiskowość produkcji Ubisoftu. Świat, w którym przyjdzie nam toczyć rozgrywkę, wygląda na niezwykle żywy, nie tylko poprzez odpowiednio zaludnione lokacje i odpowiednią ilość przeciwników, ale także otaczające nas zwierzęta, które nieraz pomogą nam lub przeszkodzą w walce. Na filmie udało nam się dostrzec: lwy, hipopotamy czy flamingi. Materiał pokazuje nam też, jak wygląda walka, jest ona nieco odświeżona i zabijanie kolejnych przeciwników to czysta przyjemność.


download Assassin’s Creed: Origins pełna wersja pc, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins chomikuj, Assassin’s Creed: Origins crack, Assassin’s Creed: Origins crack do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo gry, Assassin’s Creed: Origins demo pc, Assassin’s Creed: Origins download pc, Assassin’s Creed: Origins download za darmo, Assassin’s Creed: Origins działajaca wersja, Assassin’s Creed: Origins gra do pobrania, Assassin’s Creed: Origins gra za darmo, Assassin’s Creed: Origins pełna wersja gry na pc, Assassin’s Creed: Origins pobierz, Assassin’s Creed: Origins pobierz za darmo, Assassin’s Creed: Origins reloaded, Assassin’s Creed: Origins ściągnij, Assassin’s Creed: Origins ściągnij na pc, Assassin’s Creed: Origins skąd pobrać, Assassin’s Creed: Origins skidrow, Assassin’s Creed: Origins torrent, Assassin’s Creed: Origins utorrent, Assassin’s Creed: Origins za darmo pc, skąd pobrać Assassin’s Creed: Origins pc, Assassin’s Creed: Origins do pobrania, pobierz Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins