PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaJak sugeruje tytuł, akcja Call of Duty: WWII została osadzona w czasach II wojny światowej. W trakcie fabularnej kampanii gracze mogą prześledzić losy niewielkiego oddziału wchodzącego w skład słynnej 1 Dywizji Piechoty (ang. Big Red One, czyli Wielka Czerwona Jedynka), w którym prym wiedzie „Red” Daniels – młody żołnierz z Teksasu. Deweloperzy kładą szczególny nacisk nie tylko na ukazanie jego relacji z poszczególnymi członkami zespołu, lecz także na zaprezentowanie współpracy z innymi ugrupowaniami walczącymi z niemieckimi agresorami. Zgodnie z hasłem, że na wojnie nikt nie walczy sam, w toku przygody przychodzi nam przeto wspomagać francuski ruch oporu natomiast połączyć siły z siłami brytyjskimi. Na przestrzeni szeregu powinności produkcja pozwala graczom zaangażować się w kluczowych bitwach anagonizmu, na czele z lądowaniem w Normandii, ofensywą w Ardenach, wyzwoleniem Paryża, a na końcu – marszem na Berlin.
Kampania dla jednego gracza skupi się na niedoświadczonym szeregowym Danielsie, choć ukażą się też fragmenty, w których użytkownicy przejmą kuratelę nad członkinią francuskiego przepływu oporu. Nie zabraknie najsłynniejszych batalii stoczonych podczas II wojny światowej, jak w Normandii czy bitwy o Ardeny inwazji. Nie ulega kwestii ponadto, że w Call of Duty: WWII chwycić będzie można głos aktora Josha Duhamela wcielającego się w sierżanta Williama Piersona. Co nieco wiadomo nuże o multiplayerze, choć na pełną prezentację tego podzespołu będzie trzeba poczekać aż do targów E3 2017. Sledgehammer Games zaprosi graczy do trybu War mode nowego, w którym bierze się udział w słynnych bitwach II wojny światowej, chodzi do zrealizowania konkretny finisz. Będzie też tzw. nocleg główna, miejsce do nawiązywania kontaktu z innymi graczami, zawierające odznaczenia i kompensat. Na razie nie wiadomo atoli o nich nic szczególnego.
Twórcy Call of Duty: WWII zapowiadają rozgrywkę na wielu zróżnicowanych polach bojowych. Wśród misji będziemy posiadali lądowanie na plażach w Normandii, czy słynną Konfrontację o Ardeny, a więc finalną (dużą) kontrofensywę Trzeciej Masy. W kampanii przez większą część czasu wcielać się pozostaniemy w postać młodego szeregowego Danielsa, ale dla dojścia rozgrywki, w Call of Duty: WWII będziemy kimś zupełnie innym. W niejakiej z misji np. wcielimy się w rolę pań, walczącej po stronie francuskiego ruchu oporu.

Call of Duty: WWII oficjalny trailer gry

Definiujący obraz filmowy Drugiej Wojny Światowej w celu tej generacji gier imię niepozbawiony będzie dającego sapać od autentyzmu trybu Nazi Zombie, w którym wystawiając w kooperacji gracze poznają całkiem nową, fantastyczną przygodę osadzoną w realiach dokumentalnych, lecz pełną nieprawdopodobnych zdarzeń i scen mrożących jucha w żyłach.

Więcej danych na temat wieloosobowych trybów batalii w Call of Duty: WWII ujawnionych zostanie w czasie zbliżających się targów E3, a jeszcze później pojawią się informacje o trybie Nazi Zombie nowe.
Powrót serii Call of Duty do terminów II wojny światowej wiąże odpowiedzialne za prace Sledgehammer Games do poradzenia sobie z nazistowską filozofią a ikonografią. Studio postanowiło jak też nakreślić wyraźną linię pomiędzy kampanią fabularną oraz multiplayerem.
Menedżer ujawnił kilka detali na temat kampanii. Odwiedzimy okupowaną Francję, Belgię, a następnie Niemcy. Kontrolujemy głównie dwójkę żołnierzy: szeregowców Ronalda „Reda” Danielsa a Roberta Zussmana. Na chwilę wcielimy się jednak także w Rousseau, przywódczynię francuskiego ruchu oporu.
W Cal of Duty: WWII pojawi się także tryb zombie, w którym zawalczymy oczywiście z „nazie-zombie”! Potwierdziły się dodatkowo wcześniejsze plotki – kondycja otrzyma tryb kooperacji a betę. Na początku do zmagań przystąpią gracze na PlayStation 4.
Za Call of Duty: WWII odpowiada Sledgehammer Games. To jedno z trzech studiów deweloperskich, na skutek którym seria zachowuje swoją ciągłość, pojawiając się w nowej odsłonie rok do roku. Sledgehammer Games stworzyło takie odsłony Call of Duty jak Modern Warfare 3 oraz Advanced Warfare. To najmniej biegły członek drużyny Activision, do której należy również Treyarch oraz Infinity Ward.
Ani chybi nie pogardziłbym również innymi niż amerykańska kampaniami. Acz już sam fakt, że wracamy do teatru działań na przestrzeni drugiej wojny światowej robi, że jestem niezwykle ożywiony. Nareszcie koniec z odrzutowymi plecakami, futurystycznymi bronami a bieganiem po ścianach.
Stare części Call of Duty naszpikowane były nowoczesną organizacją, egzoszkieletami, zabójczym i nader zaawansowanym arsenałem. Głównie te elementy napędzały rozgrywkę a wprowadzały określone tempo. W najnowszym COD-zie osadzonym w realiach II Wojny Globalnej gracze będą zmuszeni nie przyjąć przyzwyczajenia z serii a wczuć się w atmosfera historycznych walk. Co za tym idzie, agregat będzie właśnie nastawiona pod spodem strategiczne potyczki, a prędkie tempo zostanie w znacznym stopniu odtrącone. Jak wspominają deweloperzy – w ręce graczy przeznaczone zostaną realistyczne pola bitewne, które przemierzać będziemy w trybie pojedynczego gracza, i w multiplayer. Odczucia towarzyszące podczas rozgrywki będą daleko odmienne w porównaniu z poprzednikami. Jak mówią twórcy – zegnali dużo czasu na tworzeniu map, aby zapewnić przydatne doznania. W ramach przypomnienia należałoby dodać, że Call of Duty WWII zadebiutuje trzy listopada bieżącego roku na PC, Xbox One a PlayStation 4.
W Call of Duty: WWII wcielimy się w członków jednej. Dywizji Piechoty zwanej Big Red One i otrzymamy udział w słynnych bitwach na frontach całej Europy. Nie zabraknie m. in. słynnego lądowania w Normandii (znanego wcześniej z walki Medal of Honor: Allied Assault) czy bitwy o Ardeny.


download Call of Duty: WWII pełna wersja pc, Call of Duty: WWII, Call of Duty: WWII chomikuj, Call of Duty: WWII crack, Call of Duty: WWII crack do pobrania, Call of Duty: WWII demo do pobrania, Call of Duty: WWII demo gry, Call of Duty: WWII demo pc, Call of Duty: WWII download pc, Call of Duty: WWII download za darmo, Call of Duty: WWII działajaca wersja, Call of Duty: WWII gra do pobrania, Call of Duty: WWII gra za darmo, Call of Duty: WWII pełna wersja gry na pc, Call of Duty: WWII pobierz, Call of Duty: WWII pobierz za darmo, Call of Duty: WWII reloaded, Call of Duty: WWII ściągnij, Call of Duty: WWII ściągnij na pc, Call of Duty: WWII skąd pobrać, Call of Duty: WWII skidrow, Call of Duty: WWII torrent, Call of Duty: WWII utorrent, Call of Duty: WWII za darmo pc, skąd pobrać Call of Duty: WWII pc, Call of Duty: WWII do pobrania, pobierz Call of Duty: WWII, Call of Duty: WWII