PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaGloria Victis jest ambitnym zarysem niezależnego studia Black Eye. Gra (początkowo znana przy nazwą Ether Fields) sporządzona została jako alternatywa na rzecz „darmowych” koreańskich produkcji MMORPG, w których najczęściej średniowieczne realia prezentowane są za pomocą pryzmat cukierkowych kolorów tudzież oderwanych od rzeczywistości zwierząt. Zamiast tego tytuł proponuje mroczną, dojrzałą warstwę fabularną oraz rozbudowane zależności społeczno-gospodarcze wirtualnego świata. Twórcy położyli duży nacisk na gospodarkę wirtualnego świata i dystynkcje pozwalające na formowanie się społeczności w grze. Układ craftingu obejmuje wiele rozmaitych rzemiosł, w oparciu o jakie gracze mogą wytwarzać rozliczne przedmioty. W trakcie zabawy działa możliwość zakładania i dołączania do gildii oraz konstytuowania drużyn awanturników. Gloria Victis, powstające od pięciu latek polskie MMORPG, osadzone w realistycznym średniowieczu, miało obrócić w programie wczesnego rewizje na Steamie już dzień wczorajszy, ale twórcy przesunęli początek o kilkanaście godzin. Odwłóczą to chęcią przygotowania wiekszej ilości serwerów dla pewnych chętnych i uniknięcia zagrożeń technicznych związanych z dużą kwotą graczy próbujących dostać się naraz do gry. Gloria Victis, polski projekt MMORPG, stawiający na realistyczne przedstawienie wieków średnich, tworzony jest od chwili ponad pięciu lat. Dubel lata temu gra przyjęła Zielone Światło do pojawienia się na Steamie, aliści jej autorzy nie zaczynali programu wczesnego dostępu aż do teraz, chcąc jak najlepiej przygotować grę i sam w tej wczesnej klasy gry zaoferować większość możliwości, które mają być dostępne w pełnym wydaniu.
Gloria Victis to gra MMORPG autorstwa polskiego studia Black Eye Games, która znajduje się na etapie wczesnego dostępu (wersja alpha). Tytuł kładzie duży nacisk na realizm, i jego akcja została osadzona w średniowiecznym świecie z elementami low-fantasy. Oferuje proste walki PVP z możliwością przejmowania terytorium, system non-target, całkiem zaawansowane rzemiosło a przyjemną dla oka grafikę wraz ze znakomitą muzyką. Gra powstaje od 2012 roku i docelowo posiada ukazać się w modelu darmowym z mikropłatnościami. To tak duża liczba słowem wstępu, czas dulczeć w świat, który duszą nam twórcy.

Gloria Victis oficjalny trailer gry

Swoją awanturę z grą Gloria Victis rozpocząłem, jak to na ogół w grach bywa, od chwili stworzenia postaci. Wybór rasy, proste i kosmetyczne zmiany w wyglądzie (na przelotnie obecną wybór płci ciasny jest jedynie do mężczyzn) i rozdanie punktów w stosowne atrybuty (siła, konstrukcja, zwinność i mądrość).

Niestety od samego początku dociekać, że gra znajduje się na etapie Alpha. Animacje istnieją sztywne (to się posiada jednak niedługo zmienić, ich nową wersję możecie zauważyć poniżej), wróg lubi ujawnić się czasem znikąd, a dźwięki otoczenia, szczególnie udźwiękowienie jaźni w mieście, nie zachwycają. Kolejną rzeczą, która przykuła moją uwagę był układ rzemiosła i zbieractwa. Przedzierając się przez las napotkałem na domy wieśniaków, jakim należało pomóc w kolektywach i przy okazji uporać się spośród dzikami. Na pierwszy zapał poszło pole chmielu, na którym gra poinformowała mojej osoby, że prędkość zbierania podlega m. in. od broni przez postać noszonej. Chwyciłem więc za sztylet tudzież szybko uporałem się spośród zadaniem. Również po natrafieniu na zwalone na planetę drzewo musiałem wyposażyć się w odpowiedni oręż – w tym wypadku topór. Myśl, by do zbieractwa wyczerpać uzbrojenie postaci zasługuje zdaniem mnie na duży wartość. Podobnie system rzemiosła znajduje się zrobiony dobrze i spodziewane przedmioty wytwarza się spośród prawdziwą przyjemnością – nie wiecie nawet jak ucieszyło mnie wytworzenie zwykłego rezyduje, dzięki czemu mogłem zwiększyć miejsce ekwipunku w. Recepty potrzebne aż do nauki tworzenia nowych obiektów zdobywamy na pokonanych przeciwnikach lub po prostu kupując odkrawa u sprzedawcy.
Jednym spośród plusów jest właśnie szata graficzna, która lekko chyba spostrzega tą z Wiedźmina, i owszem, twórcy odwzorowali wręcz piękną grafikę porównywalną do światowego giganta. Powinniśmy powiedzieć także o tym, że polską postać kreujemy według indywidualnych upodobań. Jednak dla tychże osób, które mają lenia tudzież nie chcą się nękać w tworzenie „klasy”, mieszczą utworzone już gotowe archetypy. W grze zastosowany znajduje się system walki nontarget, innymi słowy spokojnie będziemy mogli strzelać/uderzać w którą stronę na odwrót będziemy chcieli.


download Gloria Victis pełna wersja pc, Gloria Victis, Gloria Victis chomikuj, Gloria Victis crack, Gloria Victis crack do pobrania, Gloria Victis demo do pobrania, Gloria Victis demo gry, Gloria Victis demo pc, Gloria Victis download pc, Gloria Victis download za darmo, Gloria Victis działajaca wersja, Gloria Victis gra do pobrania, Gloria Victis gra za darmo, Gloria Victis pełna wersja gry na pc, Gloria Victis pobierz, Gloria Victis pobierz za darmo, Gloria Victis reloaded, Gloria Victis ściągnij, Gloria Victis ściągnij na pc, Gloria Victis skąd pobrać, Gloria Victis skidrow, Gloria Victis torrent, Gloria Victis utorrent, Gloria Victis za darmo pc, skąd pobrać Gloria Victis pc, Gloria Victis do pobrania, pobierz Gloria Victis, Gloria Victis

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDestiny 2
Dodaję najciekawsze nowinki, galerie i spekulacje dotyczące gier ale nie tylko, bo od czasu do czasu publikuję także dodatki do gier oraz cheaty. W Bazie Gier znajdziesz zazwyczaj moje publikacje, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie treści zawierają w sobie wartościową wiedzę. Masz ciekawy temat ze świata gier? Skontaktuj się ze mną i osobiście dziękuję za zainteresowanie grami!