PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaNeed for Speed: Payback na platformę PC Windows owo zręcznościowa gra wyścigowa – tak samo jak wszystkie poprzednie odsłony cyklu. Akcja rozgrywa się w otwartym mieście Fortune Valley, w którym występuje pełny cykl dobowy. W czasie rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych wyścigach, podzielonych na kilka głównych kategorii. 1 z największych atrakcji znajdują oczywiście pościgi policyjne, jakie pojawiały się w tąże czy innej formie w wielu częściach serii Need for Speed. Oprócz nich nie brakuje tradycyjnej przejażdżki na czas, starć z inaczej kierowcami o pierwsze pozycja na mecie, pokazów kaskaderskich czy bitew samochodów. Pewną niespodzianką jest za to jazda terenowa. Need for Speed Payback ukazało się 10 listopada 2017 roku, ale dostęp do gry można było otrzymać kilka dni wcześniej. Osoby korzystające z usług EA Access i Origin Access mogły kupić projekt już 2 listopada, a gracze, którzy skusili się na zakup edycji Deluxe, dostali tytuł trzy dni przed jego oficjalnym debiutem oraz m. in. Platynową Paczkę Samochodów, a w niej Nissana 350Z 2008 oraz Forda F-150 Raptor 2016.

Need for Speed: Payback oficjalny trailer gry

Nowa produkcja z serii NFS przeniesie nas do Fortune Valley, gdzie wcielimy się w członka grupy, która chce położyć kres działaniom kartelowi rządzącemu kasynami i całym przestępczym podziemiem. Przeciwnicy mają bardzo silną pozycję, dzięki ochronie ze strony skorumpowanych policjantów, przed którymi będziemy bardzo często uciekać. Historia ma skupiać się przede wszystkim na zemście, co może nie jest zbyt świeżym tematem, ale przy odrobinie starań można zrobić z nim coś ciekawego. Po zaprezentowanym fragmencie nie mam wątpliwości: jeśli ktoś kupi NFS-a z nadzieją na fajną ścigankę, to może się nieźle przejechać.

Nowa odsłona popularnej serii gier samochodowych to rasowa gra akcji. Electronic Arts skupiło się na dynamicznych pościgach, najlepiej przy wtórze wybuchów. Gracz sunie po szosie wprost przez palące się żywym ogniem szczątki. Plan zakładał, że razem z towarzyszką zbliżę się do ciężarówki wiozącej wypasioną furę i po cichu, w trakcie jazdy tunelem, ją obrobimy. Zanim udało się zbliżyć do pojazdu na tyle, by dało się gołym okiem rozczytać rejestrację, zza zakrętu wyjechały prosto na mnie dwa samochody z gangsterami na pokładzie. Czas zwolnił, a ja miałem chwilę do namysłu. Kontrolę nad pojazdem odzyskałem po wyjechaniu z tunelu, a moim oczom ukazała się istna Sodoma i Gomora. Mijałem kolejne wraki, a jezdnia stała w ogniu. Kilka nerwowych skrętów kierownicą, chwila oddechu, a tu pojawiają się kolejni nieproszeni goście, którzy tylko proszą się, by skasować ich wypasione auta. Nie pośpieszyło tak łatwo jak wewnątrz pierwszym razem, ale koniec końców na drodze zostałem tylko ja i należący do mnie cel. Opisaną wyżej służbę po raz pierwszy zauważałem na zwiastunie podczas rady otwierającej EA Play. Na materiałach reklamowych wyglądało owe fenomenalnie, ale zaprogramowanie owocnych pościgów, w których owe gracz steruje pojazdem, owe zupełnie inna sprawa. W praktyce pościg nie wypatrywał tak płynnie i filmowo jak na trailerze, ale… i tak dawał bezmiar frajdy. O tym, iż Ghost Games pracuje powyżej Need for Speed Payback, wiedzieliśmy od jakiegoś czasu już. Wreszcie mogliśmy się jednak przyjrzeć tej produkowaniu z bliska. Twórcy cechują dość nietypowe podejście aż do gatunku gier wyścigowych. Podczas gdy sami twierdzą, nie kroczy koniecznie o to, iżby być pierwszym na prostej mety, ale o owe, co dzieje się w ciągu wyścigu. Droga zmienia się w prawdziwe pole konfrontacji, gdzie spychanie wrogich środków transportowych na pobocze i niszczenie ich jest na pokoju dziennym. Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley, czyli fikcyjnym odpowiedniku Las Vegas. Gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce spośród Familią – niebezpiecznym kartelem kontrolującym miejskie kasyna, przestępców i policjantów.


download Need for Speed: Payback pełna wersja pc, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback chomikuj, Need for Speed: Payback crack, Need for Speed: Payback crack do pobrania, Need for Speed: Payback demo do pobrania, Need for Speed: Payback demo gry, Need for Speed: Payback demo pc, Need for Speed: Payback download pc, Need for Speed: Payback download za darmo, Need for Speed: Payback działajaca wersja, Need for Speed: Payback gra do pobrania, Need for Speed: Payback gra za darmo, Need for Speed: Payback pełna wersja gry na pc, Need for Speed: Payback pobierz, Need for Speed: Payback pobierz za darmo, Need for Speed: Payback reloaded, Need for Speed: Payback ściągnij, Need for Speed: Payback ściągnij na pc, Need for Speed: Payback skąd pobrać, Need for Speed: Payback skidrow, Need for Speed: Payback torrent, Need for Speed: Payback utorrent, Need for Speed: Payback za darmo pc, skąd pobrać Need for Speed: Payback pc, Need for Speed: Payback do pobrania, pobierz Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback