PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaTymczasem w sieci pojawiły się pierwsze screeny ze Spellforce 3 oraz garść informacji na temat oczekiwanej produkcji. „Trójka” pozostanie wierna założeniom cyklu – wciąż będziemy mieli do czynienia z hybrydą RTS-a i RPG. Na początku rozgrywki stworzymy własnego bohatera, będziemy rozwijać jego umiejętności specjalne, a takze zarządzać fantastyczną armią, wykorzystując w tym celu enigmatyczne „zaawansowane taktyki”. Jeśli gracz pokona wszystkich wrogów w konkretnym sektorze oraz zdobędzie obóz bandytów, może utworzyć tam swój przyczółek. Zacznie budować budynki w tym sektorze, eksploatować surowce (drewno, kamień, jedzenie itp. ), transportować i produkować dobra, aby rekrutować wojsko. Każda placówka ma ustaloną liczbę pracowników, których można wynająć, w związku z tym kluczowym elementem gry jest zbalansowanie ekonomii i zarządzanie sektorami, w celu zapewnienia najbardziej wydajnego wykorzystania dostępnych pracowników. Duży nacisk położono także na elementy RPG, aby gracze czerpali jak najwięcej satysfakcji z rozgrywki. Mikrozarządzanie w SpellForce 3 nie jest tak chaotyczne i nie odbywa się w tak szybkim tempie, kiedy w innych grach RTS. Sprawia to, że gracze mogą cieszyć się oboma interesantami rozgrywki (RTS i RPG) w równym stopniu. Najkorzystniejsze z zapowiedzianych gier od czasu Nordic Games to tytuły z gatunku RPG: The Guild 3 będzie mieszanką strategii ekonomicznej z RPG, SpellForce 3 połączy ze sobą RTS z RPG, ELEX będzie grą RPG, osadzoną w postapokaliptycznym planecie z elementami science fiction, aczkolwiek Battle Chasers: Nightwar przeniesie akcję klasycznego JRPG aż do mrocznych lochów. W SpellForce 3 pierwsze skrzypce uciecha ogólna strategia, budowanie podstawy, ekonomia oraz działalność powiązana zarówno z pojedynczym bohaterem, jak i całą grupą – chodzi o rozwój herosa w odpowiednim kierunku na skroś rozdawanie punktów doświadczenia. Mecz opiera się na własnoręcznie utworzonym protagoniście, który trafił aż do świata fantasy o nazwie Eo. Wydarzenia z „trójki „rozgrywają się przed fabułą ze SpellForce: Zakon Świtu, otóż „jedynką”! Twórcy idąc spośród duchem czasu pragną przekazać serię na „sieciową stronę internetową www mocy” obiecując niezwykle rozwiniętą platformę online oraz udostępniany regularnie content, by umożliwić grze żywotność.

Stworzone przy użyciu nas postacie będą trzymane na serwerach Spellforce. sieć, a rozgrywka sieciowa dysponuje opierać się na trzech gładziznach. Doświadczenie i ekwipunek pozostaniemy mogli zdobyć w aparacie kooperacji z innymi graczami zarówno w „otwartej przestrzeni” RTS’owo przy wsparciu druhów oraz wyszkolonych przez naszą firmę oddziałów; bądź udając się ze znajomymi do rozbudowanych i losowo generowanych lochów, gdzie rozgrywka zamieni się w swoistą dungeonówkę.

SpellForce 3 ma swój tryb multiplayer

Natomiast wszystko po to, ażeby móc potem stawić samemu czoła w rozgrywce RTS PvP bądź… trybie MOBA-like. Choć o tym orzeźwiającym zostało na razie zaledwie napomknięte. Kampania oczywiście także zostanie odgrywała ważną rolę w grze. Nieco krótsza niż w poprzedniczkach, ale umożliwiająca przechodzenie jej w kooperacji. Do tego komponent strategiczny: mapa w SpellForce 3 jest podzielona na sektory. Rozwój siedziby głównej odbywa się poprzez podbijanie i przyłączanie przylegających do siebie regionów. Pojawi się też możliwość zrekrutowania do drużyny napotkanych bohaterów, posiadających unikalne dla siebie zdolności. Wraz z towarzyszami wybierzemy się na eksplorację lochów i podziemi, przy czym podczas eskapad pokierujemy ekipą składającą się z maksymalnie sześciu śmiałków. Przeczesywanie zamkniętych lokacji będzie przypominało to, co znamy z hack’n’slashy pokroju Diablo. Fabuła SpellForce 3 opowiada historię przed konwokacją, która podzieliła świat Eo, w którym głównym przeciwnikiem gracza jest tajemnicza nacja- Arcane, z którą przyjdzie się nam zmierzyć. Ogromna mapa świata podzielona została na segmenty, które stopniowo możemy podbijać. SpellForce 3 powstał na zupełnie nowym silniku graficznym, który dba o piękną oprawę wizualną, szczegółowe tekstury i zaawansowaną fizykę, niestety okupione jest to dosyć dużymi wymaganiami sprzętowymi. Na Spellforce 3 do pobrania czekamy już od listopada 2014 roku, wtedy zapowiedziano nową odsłonę serii. Premiera zaplanowana jest na trzeci kwartał tego roku. Miejmy nadzieję, że ta udana hybryda RPG i RTS zwali nas z nóg. Po zwiastunie oczekiwania względem gry są bardzo wysokie, wszak na chwilę obecną nie ma zbyt wiele dobrych strategii.


download SpellForce 3 pełna wersja pc, SpellForce 3, SpellForce 3 chomikuj, SpellForce 3 crack, SpellForce 3 crack do pobrania, SpellForce 3 demo do pobrania, SpellForce 3 demo gry, SpellForce 3 demo pc, SpellForce 3 download pc, SpellForce 3 download za darmo, SpellForce 3 działajaca wersja, SpellForce 3 gra do pobrania, SpellForce 3 gra za darmo, SpellForce 3 pełna wersja gry na pc, SpellForce 3 pobierz, SpellForce 3 pobierz za darmo, SpellForce 3 reloaded, SpellForce 3 ściągnij, SpellForce 3 ściągnij na pc, SpellForce 3 skąd pobrać, SpellForce 3 skidrow, SpellForce 3 torrent, SpellForce 3 utorrent, SpellForce 3 za darmo pc, skąd pobrać SpellForce 3 pc, SpellForce 3 do pobrania, pobierz SpellForce 3, SpellForce 3