PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaKolejna odsłona serii The Guild zabierze graczy do roku 1400 – końca średniowiecza, początku rozkwitu humanizmu. Naszym zadaniem będzie założyć dynastię, która przetrwa przez wieki, dowieść swych umiejętności w rzemiośle i handlu oraz umiejętnie prowadzić politykę i snuć intrygi. Golem Labs Studios postanowiło podzielić się nowymi informacjami o nadchodzącej grze, skupiając się na takich aspektach, jak polityka i rozprawy. Na wyniki wyborów i procesów będzie wpływać opinia publiczna – jeśli postać gracza będzie cieszyć się popularnością, ludność opowie się za nią, co zwiększy szansę na uniknięcie surowej kary. Jeśli mimo wszystko sędziowie postanowią wydać surowy wyrok, w tej sytuacji może się to obrócić przeciwko nim, gdyż ich wyrok zostanie uznany za bardzo niesprawiedliwy. Warto jednak mieć na uwadze, że kilka skandali może wpłynąć na opinię publiczną.

Nowości w grze The Guild 3

W The Guild 3 będzie można sprawować różne urzędy polityczne. Postać gracza będzie mogła zająć jedną pozycję i obsadzić stanowiska w innych izbach członkami rodziny. Musi jednak uważać, ażeby opinia publiczna nie oceniła systemu politycznego za przekupiony. Gracz będzie miał opcja wpływania na awans w hierarchii innych postaci. Osiągnięcie wysokiej pozycji pozwoli mu rządzić żelazną ręką, ale poza tym, jeśli nie będzie proszek poparcia ludności, musi egzystować gotów na przykre niespodzianki – ktoś może np. spalić mu dom. W The Guild 3 udostępnionych będzie wiele urzędów politycznych (ich ilość zależy od czasu wielkości miasta), podzielonych na izby. Mimo tego, iż jednocześnie można zajmować lecz jedną pozycję, gracz prawdopodobnie mieć również pewien doniosłość na inne izby (np. poprzez obsadzenie ich członkami rodziny). Jeśli natomiast opinia publiczna zauważy, że platforma polityczny jest skorumpowany, prawdopodobnie ona obrócić się przeciw graczowi. Na nasze szczęście The Guild 3 trafiło już na Steama, przez wzgląd czemu poznaliśmy kilka stuprocentowo pewnych informacji. Gra pozostanie osadzona w okresie późnego średniowiecza (akcja zaczyna się w 1400 roku), kiedy zaczyna kwitnąć handel natomiast królować wolny umysł. Owo zatem idealny okres w celu tej produkcji, w której nasza postać para się aliści nie tylko handlem, ale frapuje się też polityką azaliż bierze udział w towarzyskim życiu miast, na rejonie których rozgrywa się działanie The Guild 3 pobierz grę już niebawem. O co chodzi? W oparciu o system sześciu cech zakresu i umiejętności, sztuczna przenikliwość

w grze ma nabierać się do dowolnego farmaceutyku potrzeb i motywacji dopuszczając pojawianie się charakterystycznych postępowań i rozwoju, co przyrządzi, jak przekonują twórcy, nader wciągającą atmosferę gry. Nordic Games przechodzi ofensywy do. Właśnie poznaliśmy najbliższe patenty wydawnicze szwedzkiego dewelopera. Na pierwszy ogień poszły kontynuacje udanych gier RPG – Spellforce oraz The Guild. Pierwsza z nich pozostała wydana w 2003 roku kalendarzowego, zbierając niezwykle pozytywne recenzje. Piękny bajkowy świat zachwycał grafiką i rozwojem osobowości. The Guild pozwalał wyniuchać klimat średniowiecznego świata, stanowiąc połączeniem cRPG oraz wojny strategicznej. Trzecim, wartym wspomnienia tytułem, jest ELEX – post apokaliptyczne science-fiction od czasu Piranha Bytes, twórców bajeranckiego Gothica.


download The Guild 3 pełna wersja pc, The Guild 3, The Guild 3 chomikuj, The Guild 3 crack, The Guild 3 crack do pobrania, The Guild 3 demo do pobrania, The Guild 3 demo gry, The Guild 3 demo pc, The Guild 3 download pc, The Guild 3 download za darmo, The Guild 3 działajaca wersja, The Guild 3 gra do pobrania, The Guild 3 gra za darmo, The Guild 3 pełna wersja gry na pc, The Guild 3 pobierz, The Guild 3 pobierz za darmo, The Guild 3 reloaded, The Guild 3 ściągnij, The Guild 3 ściągnij na pc, The Guild 3 skąd pobrać, The Guild 3 skidrow, The Guild 3 torrent, The Guild 3 utorrent, The Guild 3 za darmo pc, skąd pobrać The Guild 3 pc, The Guild 3 do pobrania, pobierz The Guild 3, The Guild 3

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpellForce 3 gra do pobrania
Następny artykułTekken 7
Dodaję najciekawsze nowinki, galerie i spekulacje dotyczące gier ale nie tylko, bo od czasu do czasu publikuję także dodatki do gier oraz cheaty. W Bazie Gier znajdziesz zazwyczaj moje publikacje, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie treści zawierają w sobie wartościową wiedzę. Masz ciekawy temat ze świata gier? Skontaktuj się ze mną i osobiście dziękuję za zainteresowanie grami!