PODZIEL SIĘ

gry do pobraniaCo do mechaniki gry Vampyr mamy do czynienia spośród dość typowym erpegiem działaniu. Podczas rozgrywki przemierzamy minorowe ulice Londynu, wykonując cykl zadań głównych oraz wspierających i rozmawiając z napotkanymi postaciami niezależnymi. Nierzadko aczkolwiek stajemy oko w narząd wzroku ze śmiertelnym przeciwnikiem, w powyższym nowym, agresywnym gatunkiem wampirów, który pojawił się najpewniej na skutek mutacji wywołanych hiszpanką. Na naszej drodze przybywają również łowcy wampirów, inaczej członkowie starożytnej organizacji, ponownie powołanej do obrony ludzi w obliczu zagrożenia nowego. Walka z nimi dzieje się w czasie rzeczywistym, natomiast posługujemy się w niej zarówno gołymi rękami i improwizowaną bronią białą natomiast palną, jak i rozwijanymi podczas gry typowo wampirzymi umiejętnościami. Dziś firma Focus Home Interactive oficjalnie zapowiedziała innowacyjną produkcję pt. „Vampyr”. Przedstawienie premierowe gry została zapowiedziana na 2017 rok, kiedy owo trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC. O czym zostanie Vampyr? Wcielimy się w wojskowego lekarza, Jonathana E. Reeda, który po przyjeździe z frontu zostaje nieoczekiwanie ugryziony przez swojego pacjenta i zamieniony w wampira. Od tej chwili życie bohatera popadnie drastycznej zmianie. Jonathan zostanie zmagał się z mozolną codziennością pomocy zwykłym śmiertelnikom, których dotknęła plaga hiszpańskiej grypy oraz zaspokajaniem własnej mrocznej natury.

Vampyr oficjalny trailer gry

Akcja wojny ma się rozgrywać w 1918 roku w Straszliwej Brytanii. Istotną informacją w celu graczy jest fakt, iż produkcja ma być osadzona w otwartym świecie – gracz będzie miał więc możliwość obejrzeć Londyn sprzed stu lat.

Na swojej drodze spotkamy wielu mieszkańców miasta, którzy będą potrzebowali naszej pomocy, co gwarantuje nam bogactwo zadań pobocznych. Gracz będzie również sam decydował o tym, kiedy i kim powinien pożywić się wampirzy bohater. Co ciekawe, gra powstaje przy użyciu technologii Unreal Engine 4, więc powinna wyglądać pięknie; )
Na załączonym materiale zaprezentowano przede wszystkim eksplorację mrocznych ulic Londynu i rozmowy z postaciami niezależnymi, słowem przede wszystkim to, czyni Vampyr grą RPG. Animacje nie stoją jeszcze na najwyższym poziomie, ale warto mieć na uwadze, że zapis pochodzi ze wciąż wczesnej wersji gry. O wiele lepiej wygląda walka, a przynajmniej specjalne wampirze zdolności robią duże wrażenie, co tylko potwierdza, że produkcja gry idzie pełną parą.
Vampyr wyrasta na jedną z bardziej intrygujących gier zaprezentowanych na targach E3 2016, przynajmniej w swoim gatunku. Francuskie studio DONTNOD Entertainment pokazało swoimi wcześniejszymi tytułami, Remember Me i zwłaszcza Life is Strange, że można liczyć w ich przypadku na ciekawe pomysły w rozgrywce i wciągającą, dobrze napisaną historię. Demo przygotowane z myślą o E3 daje nadzieje fanom RPG-ów akcji na co najmniej solidny tytuł, który może stać się niespodzianką w przyszłym roku.
Wydarzenia toczą się w czasie panowania „hiszpanki” – jednej z największych pandemii grypy w historii. W filmie po raz pierwszy widać też The Ascalon Club, towarzystwo założone przez bogate wampiry, o których istnieniu nie wiedzą śmiertelnicy.
Ostateczny wybór wpłynie na rozgrywkę – wypijając krew ludzi odblokujemy nowe zdolności, które przydadzą się nie tylko w walce, atoli i w eksploracji środowiska. Seria morderstw zaalarmuje aczkolwiek policję, która zacznie obławę.
Akcja gry rozgrywa się w roku 1918 na ulicach Londynu – przyczyńmy że mrocznego Londynu. W powyższym czasie w mieście dominuje „hiszpanka”, która dziesiątkuje mieszkańcy. Gracz wciela się w nietypową postać – militarnego chirurga Jonathana E. Reida, który staje przed bezpośrednim dylematem. Jako wampir zostanie musiał wybrać, czy potem według sztuki lekarskiej zostanie ratować ludzi, czy też górnym biegu wezmę nowe wampirze instynkty. Co Ty wybierzesz drogi graczu?


download Vampyr pełna wersja pc, Vampyr, Vampyr chomikuj, Vampyr crack, Vampyr crack do pobrania, Vampyr demo do pobrania, Vampyr demo gry, Vampyr demo pc, Vampyr download pc, Vampyr download za darmo, Vampyr działajaca wersja, Vampyr gra do pobrania, Vampyr gra za darmo, Vampyr pełna wersja gry na pc, Vampyr pobierz, Vampyr pobierz za darmo, Vampyr reloaded, Vampyr ściągnij, Vampyr ściągnij na pc, Vampyr skąd pobrać, Vampyr skidrow, Vampyr torrent, Vampyr utorrent, Vampyr za darmo pc, skąd pobrać Vampyr pc, Vampyr do pobrania, pobierz Vampyr, Vampyr

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCall of Duty: WWII
Następny artykułDestiny 2
Dodaję najciekawsze nowinki, galerie i spekulacje dotyczące gier ale nie tylko, bo od czasu do czasu publikuję także dodatki do gier oraz cheaty. W Bazie Gier znajdziesz zazwyczaj moje publikacje, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie treści zawierają w sobie wartościową wiedzę. Masz ciekawy temat ze świata gier? Skontaktuj się ze mną i osobiście dziękuję za zainteresowanie grami!